ضربه – تکان آسمان ایران بوئینگ آمریکا

ضربه – تکان: آسمان ایران بوئینگ آمریکا قرارداد خطوط هوایی تحریم ایران اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار اجتماعی زیاد کردن صدورگواهینامه بعد از از بین بردن شرط تعیین وظیفه سربازی ، انهدام ۱۰۴ باند قاچاق انسان در کشور

مصوبه تازه سربازی و زیاد کردن ۳۲ درصدی صدور گواهینامه، افتتاح بانک اطلاعاتی صورت در پلیس آگاهی، کشف ۲۶ میلیون ماده محترقه در کشور، انهدام ۱۰۴ باند قاچاق انسان،

زیاد کردن صدورگواهینامه بعد از از بین بردن شرط تعیین وظیفه سربازی ، انهدام ۱۰۴ باند قاچاق انسان در کشور

انهدام ۱۰۴ باند قاچاق انسان در کشور/ زیاد کردن صدورگواهینامه بعد از از بین بردن شرط تعیین وظیفه سربازی

عبارات مهم : میلیون

مصوبه تازه سربازی و زیاد کردن ۳۲ درصدی صدور گواهینامه، افتتاح بانک اطلاعاتی صورت در پلیس آگاهی، کشف ۲۶ میلیون ماده محترقه در کشور، انهدام ۱۰۴ باند قاچاق انسان، کشف ۳۸۰۰ میلیارد تومان کالای قاچاق، صدور بیش از ۳ میلیون و ۹۰۰ هزار گذرنامه،اجرای طرح کودک و اینترنت و… از جمله گزارش های اعلام شده است از عملکرد پلیس در نشست خبری سخنگوی ناجا هست.

به گزارش ایسنا، سردار سعید منتظرالمهدی در نشست خبری که به منظور تشریح گزارش عملکرد پلیس در سال ۹۶ در مقر مرکزی ناجا برگزار شد، به طرح پلیس جهت نوروز ۹۷ اشاره کرد و گفت: در نوروز امسال بیش از ۵۰۰۰ نیرو، ۱۰ میلیون همیار پلیس و ۱۱۰۰ ماشین در حوزه پلیس راهنمایی و رانندگی جهت خدمات رسانی ترافیکی به شهروندان در آماده باش خواهند بود.

وی با بیان اینکه ۲۷ هزار گشت همزمان پلیس های تخصصی در ایام عید فعال خواهند بود، گفت: ۳۷۷۰ گشت خودرویی، ۲۰۱۰ گشت موتوری و ۲۹۰۰ نیروی پیاده نیز در طرح نوروزی حضور دارند.

زیاد کردن صدورگواهینامه بعد از از بین بردن شرط تعیین وظیفه سربازی ، انهدام ۱۰۴ باند قاچاق انسان در کشور

به گفته سخنگوی ناجا در نوروز۹۷ ، ۱۳۳۰ کانکس و ۴۵۰ چادر نوروزی بر پا خواهد شد که علاوه بر ۷۰۰ ایستگاه بازرسی موقت و ۱۰۴ ایستگاه بازرسی ثابت به وسیله پلیس پیشگیری، آماده خدمات رسانی به شهروندان است.

منتظرالمهدی از به کارگیری ۳۰ فروند بالگرد هوا ناجا نیز در ایام نوروزی خبر داد و افزود: طرح نوروزی پلیس از ۲۵ اسفند ۹۶ شروع شده است و تا آخر روز ۱۴ فروردین ۹۷ ادامه خواهد داشت.

مصوبه تازه سربازی و زیاد کردن ۳۲ درصدی صدور گواهینامه، افتتاح بانک اطلاعاتی صورت در پلیس آگاهی، کشف ۲۶ میلیون ماده محترقه در کشور، انهدام ۱۰۴ باند قاچاق انسان،

سخنگوی ناجا راجع به شعار نوروز۹۷ پلیس نیز گفت: امسال شعار ” آرامش بهاری با نظم و امنیت” را جهت پلیس گزینش کرده ایم.

وی در ادامه به عملکرد یگان های متفاوت پلیس در سال ۹۶ اشاره کرد و گفت: این گزارش از عملکرد پلیس از ابتدای سال تا نیمه اسفندماه را مشمول بر می شود و تنها گوشه ای از کارها انجام شده است است.

سخنگوی ناجا راجع به عملکرد پلیس راهور در سال ۹۶ هم گفت: امسال یک میلیون و ۳۸۸ هزار و ۴۵۵ خودروی تازه و ۱۰ هزار و ۳۵۲ دستگاه موتورسیکلت شماره گذاری شد که در حوزه شماره گذاری موتورسیکلت ها کاهشی ۷۹ درصدی نسبت به سال قبل داشته ایم.

زیاد کردن صدورگواهینامه بعد از از بین بردن شرط تعیین وظیفه سربازی ، انهدام ۱۰۴ باند قاچاق انسان در کشور

مصوبه تازه سربازی و زیاد کردن ۳۲ درصدی صدور گواهینامه

سخنگوی ناجا همچنین از صدور گواهینامه اول جهت دو میلیون و ۲۱۴ هزار و ۷۲۷ نفر در امسال خبر داد و تصریح کرد: این رقم نسبت به سال گذشته ۳۲ درصد زیاد کردن داشته که علت آن مصوبه تازه در مورد سربازی و امکان دریافت گواهینامه بدون تعیین وظیفه سربازی بود.

مصوبه تازه سربازی و زیاد کردن ۳۲ درصدی صدور گواهینامه، افتتاح بانک اطلاعاتی صورت در پلیس آگاهی، کشف ۲۶ میلیون ماده محترقه در کشور، انهدام ۱۰۴ باند قاچاق انسان،

منتظرالمهدی در مورد تعداد خودروها و موتورسیکلت های درحال تردد در کشور نیز گفت: درحال حاضر ۲۰ میلیون و ۹۷۷ هزار و ۵۶۹ دستگاه ماشین و ۱۱ میلیون و ۶۸۷ هزار و ۲۴۶ دستگاه موتور سیکلت در سراسر کشور در حال تردد است و در عین حال علی رغم زیاد کردن وسایل نقلیه و افراد نو گواهینامه و زیاد کردن تصادفات ، تعداد جان باختگان نسبت به سال گذشته تغییری نکرده است.

سخنگوی ناجا ادمه داد: متأسفانه رتبه اول جان باختگان سوانح رانندگی مربوط به راکبین موتور سیکلت هاست و این افراد ۲۵ درصد از کل جان باختگان را به خود تخصیص داده شده است داده اند و رتبه بعدی نیز عابران پیاده با سهم ۲۱ درصدی از کل جانباختگان هستند.

زیاد کردن صدورگواهینامه بعد از از بین بردن شرط تعیین وظیفه سربازی ، انهدام ۱۰۴ باند قاچاق انسان در کشور

وی در مورد بیشترین علت تصادفات در سال ۹۶ نیز گفت: ۳۵.۸ درصد تصادفات به علت عدم توجه به جلو و رعایت فاصله طولی رخ داده و در رتبه های بعدی نیز عدم رعایت حق تقدم با ۲۱.۶ درصد، عدم رعایت سرعت مطمئنه با ۱۳.۱ درصد و انحراف به چپ با ۸.۲ درصد از کل تصادفات قرار دارند. همچنین بیشترین تصادفات نیز بین ساعات ۱۶ تا ۲۰ رخ داده است.

افتتاح بانک اطلاعاتی صورت در پلیس آگاهی

سخنگوی ناجا در ادامه با اشاره به عملکرد پلیس آگاهی در امسال از راه اندازی و افتتاح بانک اطلاعاتی صورت با ثبت میلیون ها نمونه و ایجاد آزمایشگاه ادله الکترونیک جنایی جهت کشف علمی جرم خبر داد و گفت: توسعه بانک های اطلاعاتی بیومتریک و غیر بیومتریک و مکانیزاسیون روند صدور گواهی عدم سوء پیشینه در کشور و تجهیز خودروهای پلیس آگاهی به دوربین های پلاک خوان از جمله دیگر اقداماتی است که به منظور مقابله با مجرمان، سرعت کشف جرم و کمک به تأمین هرچه زیاد امنیت انجام شده است است.

منتظرالمهدی همچنین از انهدام ۳۴۰۰ باند فعال در دزدی و دستگیری ۴۹۹ مالخر در این باندها خبر داد و گفت: بالغ بر ۹۰ درصد خودروهای مسروقه در کشور کشف شده است است.

کاهش دزدی از بانک و طلافروشی در کشور

وی از کم کردن ۳۴ درصدی دزدی از بانک ها و کم کردن ۱۰ درصدی دزدی از طلا فروشی ها در کشور خبر داد و افزود: همچنین دزدی از اتومبیل ها نیز کاهشی هفت درصدی داشت و ما در همین مدت شاهد کم کردن هفت درصدی دزدی به عنف و کم کردن سه درصدی دزدی مسلحانه بوده ایم.

معاون اجتماعی ناجا با بیان این که بیشترین دزدی ها بین ساعات ۱۸ تا ۲۱ رخ داده هست، اظهار کرد: این درحالی است که بسیاری از شهروندان گمان می کنند اکثر دزدی ها در ساعات نهایی شب و نیمه شب رخ می دهد و به همین علت در آن ایام اصول ایمنی را رعایت می کنند ولی در این ساعات توجه چندانی به ایمنی منازل و خودروهای خود ندارند.

منتظرالمهدی ادامه داد: متأسفانه در سال ۹۶ با زیاد کردن دو درصدی دزدی های خرد و زیاد کردن سه درصدی دزدی از منزل مواجه بوده ایم، البته در این زمینه شاهد زیاد کردن دو درصدی کشف به کشف بوده ایم.

کشف ۳۸۰۰ میلیارد تومان کالای قاچاق

وی با اشاره به عملکرد پلیس در حوزه مبارزه با قاچاق کالا و ارز نیز گفت: امسال شاهد افزایش۶۳ درصدی کشف در پرونده های بالای ۵۰۰ میلیون تومان بوده ایم.

به گفته وی، ارزش ریالی کشفیات بالغ بر ۳۸ تریلیون و ۱۴۷ میلیارد و ۲۰۹ میلیون و ۷۲۶ هزار و ۷۰۷ ریال بوده است.

پاکسازی محیط های اطراف مراکز آموزشی از موادفروشان

سخنگوی ناجا درمورد عملکرد پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا نیز گفت: امسال شاهد اجرای طرح های خاص همچون پاکسازی اطراف محیط های آموزشی به خاص مدارس از عنصرهای توزیع کننده مواد مخدر و راه اندازی یگان های ضربت مبارزه با مواد مخدر در مناطق ۲۲ گانه پایتخت، شدت یافتن نظارت بر پایانه ها، گاراژها، اماکن عمومی و … بوده ایم.

سخنگوی ناجا استفاده از سگ های کارآمد پلیس، تمرکز بر مرزها، تقویت یگان های انتظامی در کویر، مبارزه در استان های شرقی کشور با محوریت سیستان و بلوچستان را نیز از جمله مواردی برشمرد که امسال در اولویت برنامه های پلیس مبارزه با موادمخدر قرار داده شد و منجر به کشف ۷۷ درصد از موادمخدر در همان بدو ورودی بعضی از استان های شرقی و از ورود مواد مخدر به شهرها ومحله ها جلوگیری شد.

افزایش کشف موادمخدر در کشور

وی همچنین از زیاد کردن ۱۴ درصدی کشفیات مواد مخدر خبر داد و گفت: امسال بالغ بر ۶۸۴ تن از انواع مواد مخدر به خاص تریاک از سوی پلیس کشف و ضبط شده است است.

منتظر المهدی از زیاد کردن هفت درصدی درگیری پلیس با سوداگران فوت و زیاد کردن ۱۲ درصدی دستگیری موادفروشان خبر داد و گفت: در سال ۹۶ بیش از ۹۸ هزار نفر در حوزه موادمخدر دستگیر شده است و بیش از ۱۵۵ هزار نفر از معتادان متجاهر نیز جمع آوری شده است اند که این آمار نشان دهنده رشد ۱۹ درصدی در این حوزه است.

به گفته سخنگوی ناجا، امسال کشف قرص های روان گردان و پیش سازهای شیشه از جمله ترامادول، ریتالین، زولپیدم، متافتامین نیز زیاد کردن ۱۰۴ درصدی داشته و به میزان ۳۴ میلیون عدد رسیده است.

وی افزود: در حوزه ایجابی بالغ بر ۲۰ مرکز مشاوره پیشگیری از اعتیاد ایجاد شده است و ۳۰۳۰ ساعت برنامه های رادیویی و تلویزیونی، ۴۰۵۰ جلسه آموزشی از جمله مدارس، مساجد و ۱ میلیون و ۵۷۰ هزار آموزش صورت به صورت انجام شده است است.

منتظر المهدی به عملکرد پلیس فتا نیز اشاره کرد و گفت: پلیس فتا با رصدهای آنی و گشت زنی در اینترنت علی رغم زیاد کردن ۴۴ درصدی جرایم در این فضا توانسته تا ۸۴ درصد جرایم را کشف کند که این آمار در مقایسه با پلیس سایر کشورهای پیشرفته بیش از ۵۰ درصد رشد داشته است.

وی با بیان این که ۴۶ درصد از جرایم در فضای تلگرامی و ۲۵ درصد در اینستاگرام رخ می دهد، گفت: بیشترین جرایم در حوزه کلاهبرداری های مالی و برداشت های غیرمجاز، با ۳۵ درصد از کل جرائم است.

سخنگوی ناجا از شناسایی و برخورد با ۳۳۲۰ کانال،گروه و سایت در حوزه خرید، فروش و آموزش و تولید مواد مخدر خبر داد و گفت: همچنین روزانه حدود ۲۰۰ کانال که در حوزه انواع جرایم فعالیت می کنند از سوی پلیس فتا مسدود می شود.

اجرای طرح کودک و اینترنت

منتظرالمهدی، برگزاری سه نشست بین المللی با حضور روسای پلیس های سایبری سایر کشورها و اجرای طرح کودک و اینترنت موسوم به «کوآ» با همکاری وزارت ارتباطات و آموزش و پرورش را از دیگرطرح های پلیس فتا برشمرد و گفت: برگزاری بیش از ۷۰۰ کارگاه و آموزش ۲۱۰ هزار دانش آموز از دیگر فعالیت های پلیس فتا در امسال است.

کشف ۲۶ میلیون ماده محترقه در کشور

منتظر المهدی در مورد کارها پلیس امنیت نیز گفت: بالغ بر ۲۶ میلیون انواع مواد محترقه طی ماه های اخیر کشف و ضبط شده است است که ۱۸ میلیون و ۵۰۰ هزار عدد آن در یک ماه گذشته کشف و ضبط شده است است که در این رابطه ۱۵۰ نفر دستگیر و تحویل مراجع قضایی شده است اند.

به گفته وی، از میان مواد محترقه کشف شده است بالغ بر هشت میلیون آن از نوع مواد محترقه پر خطر بوده است.

وی راجع به کارها پلیس در چهارشنبه سوری نیز گفت: طبیعی است با بر هم زنندگان و اخلالگران نظم و امنیت و کسانی که موجب سلب آرامش مردم شوند برخورد جدی و قانونی صورت می گیرد.

صدور بیش از ۳ میلیون و ۹۰۰ هزارگذرنامه

منتظر المهدی بابیان این که در امسال بالغ بر ۳ میلیون و ۹۲۵ هزار و ۶۷۷ جلد گذرنامه صادر شده است است گفت: این آمار در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از زیاد کردن هفت درصدی نسبت به سال ۹۵ حکایت دارد.

سخنگوی ناجا همچنین از صدور پروانه اقامت ۷۴ هزار و ۳۰۰ تبعه خارجی و همچنین طرد ۴۳۰ هزار و ۲۰۰ نفر اتباع بیگانه غیر مجاز در امسال خبر داد و گفت: امسال شاهد زیاد کردن ۵ درصدی تردد مسافرین خارجی و ایرانی به خارج و داخل کشور که مشمول بر ۲۸ میلیون و ۲۲۷ هزار و ۶۰۹ نفر می شود، بوده ایم.

انهدام ۱۰۴ باند قاچاق انسان

وی از زیاد کردن ۲۷ درصدی انهدام باند جعل مدارک مسافرتی و دستگیری ۲۳ نفر در این خصوص و همچنین زیاد کردن ۱۵ درصدی کشف مدارک مسافرتی و هویتی جعلی به میزان ۵ هزار و ۴۱۱ فقره خبر داد و گفت: انهدام ۱۰۴ باند قاچاق انسان و زیاد کردن ۸۲ درصدی جلوگیری از ورود و خروج افراد غیر مجاز، زیاد کردن ۷ درصدی کشفیات سلاح و ۷ درصد کشفیات سوخت، زیاد کردن ۱۳ درصدی کشفیات مشروبات الکلی و همچنین ایجاد سامانه کنترلی در مرز اروند رود و کمک شایان به توسعه اقتصادی در اوضاع معیشتی استان های همجوار از دیگر کارها پلیس گذرنامه است که در امسال محقق شده است است.

معاون اجتماعی ناجا در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر این که طی ۳۵۲ روز گذشته بالغ بر ۲۴ میلیون و ۸۷۵ هزار و ۹۹۸ تماس با سامانه پلیس ۱۱۰ برقرار شده است که از این میان ۱۶ میلیون و ۸۸۷ هزار و ۴۴۳ تماس و مراجعه آن عملیاتی شده است هست، گفت: میزان رضایتمندی از پلیس ۱۱۰ نیز حدود ۸۲.۵ درصد بوده است.

وی افزود: در اجرای طرح دریا در تابستان نیز خوشبختانه شاهد کم کردن ۲۵ درصدی غرق شدگان بودیم و در این رابطه ۶۸۷ نفر به وسیله پلیس نجات یافتند.

سخنگوی ناجا در ادامه با اشاره به فعالیت های پلیس یگان خاص گفت: ماموریت های مهم گروگانگیری و رهایی سال ۹۶ در استان های تهران،اصفهان، کرمانشاه، مشهد و همچنین مجلس شورای اسلامی، و … صورت گرفته هست، در حالی که در سال ۹۵ در حوزه ماموریت های مهم رهایی گروگان در سطح کشور ، هفت مورد داشتیم.

منتظرالمهدی بازداشت و استرداد ۲۴ نفر از مجرمان فراری به خارج از کشور و رهایی دو گروگان و بازگشت آنها به کشور را از جمله کارها پلیس اینترپل اعلام کرد.

وی در ادامه این نشست خبری به عملکرد شرکت وظیفه عمومی ناجا اشاره کرد و گفت: امسال در شرکت وظیفه عمومی ناجا اقدام به ایجاد زیر ساخت های نوین و ایجاد سامانه های اینترنتی، پیامکی و تلفنی کرده ایم و خوشبختانه این شرکت با برخورداری از ۴۲۸ رده وظیفه عمومی و ۹۳۹ هیئت رسیدگی، توانسته خدمات قابل قبولی را ارائه کند .

صدور بیش از نیم میلیون کارت آخر خدمت و معافیت سربازی

منتظر المهدی از صدور حدود ۵۲۵ هزار کارت آخر خدمت و معافیت در ۱۱ ماهه سال ۹۶ خبر داد و گفت: ۴۱۲ هزار و ۲۰۰ فقره معافیت تحصیلی و همچنین عضویت ۵۳ هزار و ۱۶۹ نفر که مشمول پرداخت جریمه سربازی بوده اند که در این شرکت صادر شده است است.

به گفته وی، در دوسال گذشته حدود ۵۳۳ هزار نفر از مشمولان غایبی که هشت سال یا زیاد از غیبتشان گذشته بود جهت بهره مندی از جریمه ریالی در دفاتر پلیس + ۱۰ عضویت کرده اند که جهت ۳۴۶ هزار نفر از آنان کارت معافیت صادر شده است است.

سخنگوی ناجا، همچنین در مورد کارها پلیس پیشگیری نیز گفت: امسال ۱۵ هزار نفر از کارکنان ناجا در کلاس های استاندارد سازی، تعالی واکنش‌ها و زیاد کردن آستانه تحمل در مواجهه با شرایط آینده نگری نشده حضور یافته اند، همچنین در سال ۹۶ بالغ بر یک میلیون نفر تحت آموزش های متفاوت قرار گرفته اند و ۵۰ درصد آموزش های حین خدمت و تکمیلی از طریق سامانه های مجازی انجام می شود.

منتظرالمهدی با تاکید بر این که معاونت اجتماعی با فعالیت ۶۵ مرکز مشاوره و ۶۵۴ دایره مشاوره و مددکاری در کلانتری ها گام های بلندی در جهت نهادینه کردن فرهنگ دوری از جرم برداشته هست، گفت: در سال ۹۶ بالغ بر ۴۰۶هزار و ۹۳۹نفر به این دفاتر مراجعه کرده و خوشبختانه با حضور به موقع مشاوران ناجا ۷۶ درصد پرونده ها منجر به صلح و سازش شده است و از تناوب قضایی و انتظامی خارج شده است است.

وی در ادامه از زیاد کردن ۳۵ درصدی حمایت و پشتیبانی از فیلم ها و سریال ها به وسیله موسسه ناجی هنر، برگزاری بیش از ۳۶ هزار و ۵۶۰ جلسه آموزش همگانی در مدارس، تولیدات انبوه رسانه ای و برنامه های رادیو و تلوزیونی به عنوان دیگر کارها شاخص معاونت اجتماعی ناجا در سال ۹۶ یاد کرد.

منتظر المهدی در مورد کارها مرزبانی نیز گفت: همانطورکه می دانید مرزبانان ما در ۷۵۰۰ کیلومتر مرز از مجموع۸۷۲۵کیلومتر مرزهای کشورمان حضورر دارند و مرزبانی ناجا با ایجاد پروژه فیبر نوری در جوار مرزها و استقرار سامانه عنبیه کنترل الکترونیکی و راه اندازی ۱۶ سایت ارتباطی در ارتفاعات و توسعه سامانه سیستم نظارت تصویری در بعضی از مرزهای کشور تلاش می کنند امنیت و آرامش کشورمان را تأمین کند.

به گفته وی، طی ۱۱ ماهه گذشته ۱۷۷ درگیری مرزبانان از جان گذشته با اشرار و قاچاقچیان سلاح و مواد مخدر رخ داده که در این راستا ۶۲۲ نفر دستگیر شده است اند.

سخنگوی ناجا در مورد عملکرد هواناجا نیز گفت: سالجاری خلبانان هواپیمایی نیروی انتظامی با ۷۰۰۰ سورتی پرواز به ارائه خدمات مشغول بوده اند و از آن جایی که پرواز در کریدورهای هواییِ مناطق انبوه و منطقه هشدار و احتیاط، فقط کارخلبانان ورزیده و به اصطلاح استاد خلبان هست، خلبانان ما در اتفاق های متفاوت به سرعت، جهت کمک رسانی حاضر می شوند که از جمله آن می توان به زلزله کرمانشاه اشاره کرد.

به گفته وی، درحوزه اورژانس هوایی و تصادفات بزرگراه ای هوا ناجا بسیار مثمر ثمر بوده و در این راستا ۶۲۹ ماموریت انجام و ۱۲۵۰ مصدوم جا به جا شده است که بیش از ۹۵ درصد آنها نجات یافته و اوضاع جسمانیشان رو به اصلاح رفته است که جای بسی خوشحالی دارد.

معاون اجتماعی ناجا تصریح کرد: پهبادهای هوا ناجا جهت ماموریت های متفاوت از جمله پایش مرزها، شناسایی، تصویر برداری و ۱۵۹ هزار ساعت سورتی پرواز داشته اند که نسبت به مدت مشابه سال قبل پنج درصد زیاد کردن داشته است.

وی گفت: با عنایت به تجربه بالای خلبانان هوا ناجا در قیاس با سایر خلبانان ، روزانه عازم ماموریت های متنوع، سخت و منحصر به فردی از جمله چتر ریزی، راپل، پرواز در کوهستان، گشت مرزی، فیلمبرداری، ناوبری، عملیاتی و … می شوند و اغلب در مقام مقایسه با سایر خلبانان هم رده خود در سایر نیروهای مسلح ۳ تا ۴ برابر ساعت پروازی دارند.

به گفته وی، این نیروها در طرح نوروزی نیز با ۳۰ بالگرد در ۱۳ نقطه پایگاه هوایی مستقر و در صورت لزوم امداد رسانی و خدمات دهی خواهند داشت.

منتظر المهدی در ادامه نشست خود با اعلام این که یک میلیون و ۳۶۵ هزار و ۵۶۳نفر در۱۱ ماهه امسال با مرکز نظارت همگانی تماس گرفته اند، گفت: این آمار زیاد کردن ۱۹ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل داشته است و طی این مدت بیش از ۹۴۸ جلسه ارتباط مستقیم فرماندهان و مسئولان با مردم ، پاسخگویی و دیدار صورت به صورت با ۴۱ هزار و ۶۹۶ نفر از مردم کشورمان انجام شده است است.

به گفته وی، امسال در حوزه ۱۹۷ ، پلیس شاهد زیاد کردن ۱۰.۶ درصدی تقدیر و ۱۰.۷ درصدی انتقاد و کم کردن ۷.۲ درصدی شکایات مردمی بوده است.

واژه های کلیدی: میلیون | روز گذشته | منتظرالمهدی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs